خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

کارتو به لوله باز کنی صداقت بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

از امداد لوله قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

رطوبت همیشه در سرویس های بهداشتی و حمام وجود دارد. این رطوبت ناشی از بخار آب در فضای بسته حمام است که به خودی خود مشکلی ایجاد نمی کند. اما وقتی نم در حمام یا سرویس های بهداشتی وجود داشته باشد، با یک مشکل جدی روبرو هستید. رفع نم سرویس بهداشتی چندان ساده نیست زیرا سیستم لوله کشی ساختمان در این قسمت بسیار فشرده تر است. البته این فقط لوله های آب نیستند که نم دیوار و رطوبت سقف را ایجاد می کنند. لوازم و مصالح زیادی در این فضا وجود دارند که می توانند آسیب ببینند و لکه های بد رنگ نم را در دیوار و سقف ایجاد کنند.

رفع نم سرویس بهداشتی

مشکل نم دیوار و سقف تنها مربوط به سرویس های بهداشتی نیست و هر جایی که لوله کشی آب یا فاضلاب وجود داشته باشد، امکان نشتی و نم هم وجود دارد. بعد از سرویس های بهداشتی، بیشترین مشکل نم و رطوبت در ساختمان مربوط به آشپزخانه و سقف است. سرویس رفع نم ساختمان از خدمتی کاربردی از همیاران خدمات فنی است که برای شهروندان تهرانی در نظر گرفته شده. با توجه به اینکه نشتی لوله های دستشویی خیلی نگران کننده است، این سرویس به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل هم ارائه می شود. همه هماهنگی ها از طریق لوله بازکنی صداقت  انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه: رفع نم دیوار و رطوبت سقف ساختمان

رفع نم دیوار

رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

بعد از دیدن نم روی دیوار و سقف حمام، اولین فکری که به ذهنمان می رسد کنده کاری کف حمام و دیوار سرویس های بهداشتی است. کنده کاری ها وقت گیر هستند و کثیف کاری زیادی به همراه دارند. از طرفی سرویس های بهداشتی در منازل خیلی پر کاربرد هستند و نمی توان مدت زیادی وقت برای تعمیر خرابی آن صرف کرد. رفع نم سرویس بهداشتی با دستگاه موجب شده تا عملیات بازسازی و تعمیرات بدون کنده کاری های سنتی به اتمام برسد. دستگاه های پیشرفته به سادگی کوچکترین نشتی را تشخیص می دهند و به این ترتیب تخریب به حداقل می رسد. البته فناوری های نانو هم در رفع نم و رطوبت بدون تخریب تاثیر زیادی داشته است.

نحوه تشخیص رطوبت در دیواره ها

آیا در دیوار توالت یا حمام رگه ها و لکه هایی دیده می شود؟ اگر این لکه ها به رنگ زرد تا قهوه ای تیره هستند احتمال وجود نم در ساختمان بیشتر است. آیا رنگ دیوار جدا شده و به اصطلاح پوسته می شود؟ ترک خوردن رنگ، تغییر رنگ دیوارها و سقف، جدا شدن پوسته های رنگ از دیوار همگی نشان دهنده نم و رطوبت در سرویس های بهداشتی است. آیا کاشی های دیوارها لق شده یا در درز بین کاشی ها کپک می بینید؟ حتما برای رفع نم سرویس بهداشتی اقدام کنید. آیا در فضای حمام و دستشویی بوی ” نا” ، نم و رطوبت پیچیده است؟ هر بوی ناخوشایندی در سرویس بهداشتی می تواند مربوط به نم دیوارها باشد که در فضای خانه هم وارد می شود.

رفع نم ساختمان بدون تخریب چگونه انجام می شود ؟

از بین بردن نم در سرویس های بهداشتی از دو جهت اهمیت دارد. اول اینکه نم و رطوبت می تواند خسارات زیادی به ساختمان وارد کند. هر چقدر زمان تشخیص نم و رطوبت طولانی تر شود، صدمات ناشی از رطوبت بیشتر خواهد شد. این موضوع موجب افزایش هزینه رفع نم سرویس بهداشتی می شود. البته یک مشکل جدی تر هم به همراه نم و رطوبت در سرویس های بهداشتی دیده می شود و آن احتمال بروز بیماری ناشی از کپک و جلبک در فضای منزل است. جهت حفظ سلامت خانوار و همچنین کاهش هزینه های تعمیر نشتی حمام و سرویس های بهداشتی لازم است تا هر گونه احتمال نشتی را با دستگاه بررسی کنید.

  • تشخیص نم و رطوبت در سرویس های بهداشتی

از شروع عملیات تعمیر و رفع نم سرویس بهداشتی لازم است تا محل دقیق نم شناسایی شود. پوسیدگی لوله های فاضلاب، نشتی و شکستگی لوله های آب، ترک کاسه توالت، درز کاشی و سرامیک کف دستشویی و حمام، نشتی از توالت فرنگی و سیفون، از بین رفتن عایق کف و … همگی می توانند نم و نشتی را در سرویس بهداشتی و حمام ایجاد کنند. طول عمر ساختمان، مواد شوینده شیمیایی و بی کیفیت بودن مصالح ساخت می تواند احتمال نم و نشتی را افزایش دهد. برای رفع نم توالت و از بین بردن رطوبت حمام این مراحل انجام می شود.

رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب

  • رفع نم دیوار

گاهی لق شدن سرامیک های کف حمام و دستشویی و یا باز شدن درز بین کاشی های دیوار، منشا ایجاد نم و رطوبت است. برای مثال نم کمد دیواری مجاور به حمام، مربوط به از بین رفتن آب بندی کاشی های دیوار حمام و نفوذ آب به کمد دیواری است. برای رفع نم سرویس بهداشتی و از بین بردن درز بین کاشی و سرامیک کف و دیوارها لازم است تا ابتدا از ترکیب سیمان سفید برای درزگیری استفاده شود و سپس از سیمان سفید و نانو عایق رطوبتی برای پر کردن فضای بین کاشی کف و دیوار استفاده شود. تکنولوژی نانو در ساختمان سازی تحول زیادی به وجود آورده است که مهم ترین آن عایق بندی رطوبتی در ساختمان است. در این شیوه بدون تخریب و کندن کاشی های کف می توان عملیات عایق کاری کف را انجام داد.

  • رفع نم توالت

یکی از مهم ترین کارها برای رفع نم سرویس بهداشتی تشخیص محل نم است. توالت و دستشویی همیشه می تواند منشا نشتی آب باشد. اگر در سقف طبقه پایین ساختمان و درست زیر توالت نم دیده می شود، احتمال نشتی از کاسه توالت بیشتر است. رفع نم توالت از خدماتی است که به صورت منطقه ای در تهران انجام می شود. به این ترتیب به محض ثبت سفارش امداد لوله، نزدیکترین همیار متخصص برای رفع نم توالت و تشخیص و عیب یابی به محل اعزام می شود.

  • رفع نم روشویی

یکی از قسمت هایی همه باید بررسی شود، روشویی و سیستم لوله کشی آن است. چکه کردن آب از روشویی، نشتی آب از زیر روشویی، گرفتگی چاهک روشویی و ترک لوله آب گرم و سرد روشویی یک اتفاق ساده است که می تواند علت اصلی نم و رطوبت در حمام و توالت باشد. برای رفع نم سرویس بهداشتی جلوی هرگونه ریزش آب غیر طبیعی و چکه ها را بگیرید. چکه های کوچک آب می توانند به آرامی در کاشی کف، شکاف ایجاد کنند و یا از درزهای کاشی به قسمت زیر و عایق نفوذ کنند.

  • تاسیسات تهویه هوا را بررسی کنید

جهت رفع نم ساختمان بدون خرابی بررسی را با تهویه ها شروع کنید. در نظر داشته باشید که یک تهویه مناسب بهترین وسیله ای است که بخارات و نم داخل حمام و سرویس های بهداشتی را به فضای بیرون انتقال می دهد. وجود رطوبت و بخارات زیاد در فضای بسته حمام خیلی آسیب رسان است. بخار حمام با ایجاد کپک و جلبک روی سطوح، موجب آسیب و فرسایش آن می شود. به خصوص در حمام هایی که پنجره ندارند و تبادل هوایی با بیرون صورت نمی گیرد، استفاده از تهویه مناسب ضروری تر است. اگر در سرویس بهداشتی پنجره وجود داشته باشد ساده ترین راه برای حذف بخارات، باز کردن پنجره است.

رفع نم لوله فاضلاب

  • رفع نم سرویس بهداشتی با بررسی سیستم گرمایشی

در اغلب سرویس های بهداشتی یکی از سرویس های گرمایشی به کار گرفته می شود. لوله کشی شوفاژ رایج ترین نوع از سیستم های گرمایشی در منازل و ساختمان های اداری است ولی در ساختمان های جدید سیستم گرمایش به شکل مدرن تری کار شده است. برای مثال دریچه های بی استفاده و کوچک زیر کابینت روشویی فضایی برای تعبیه سیستم گرمایشی در سرویس بهداشتی است. سیستم گرمایشی حوله خشک کن ها در ادارات را نباید نادیده گرفت. انواع حوله خشک کن سنتی که با چرخش آب کار می کنند و حوله خشک کن های الکتریکی با برق کار می کنند باید برای رفع نم سرویس بهداشتی بررسی شوند. برای رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب لازم است تا جزئی ترین موارد مورد بازدید قرار بگیرند.

پیشنهاد مطالعه: رفع گرفتگی چاه و فاضلاب-خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در کلیه مناطق

  • رفع نم لوله فاضلاب

لوله های فاضلاب حمام و توالت، متهمان اصلی نشتی و نم در سرویس های بهداشتی هستند. عدم جاگیری صحیح لوله های فاضلاب در هنگام ساخت ساختمان و یا از بین رفتن کیفیت لوله ها و عایق بندی آن ها در ساختمان های قدیمی موجب می شود تا رطوبت لوله های فاضلاب به واحدهای زیرین منتقل شود. نشتی از لوله های فاضلاب توالت و حمام یک مشکل جدی است که هم برای ساکنین واحد مربوطه و هم همسایه ها مزاحمت ایجاد می کند. برای رفع نم سرویس بهداشتی لازم است تا همه لوله های فاضلاب از لحاظ نشتی با دستگاه بررسی شود.

  • تعمیر سرویس توالت فرنگی و ایرانی

در بسیاری از ساختمان های مسکونی هر دو نوع توالت سنتی و توالت فرنگی کار شده است. هر کونه شکستگی، ترک و آسیب در کاسه توالت باید به سرعت تعمیر شود. برای رفع نم سقف همسایه شاید لازم است تا کاسه توالت را عوض کنید. البته در اغلب موارد نیازی به تعویض توالت فرنگی نیست و علت نم و رطوبت، نشتی آب از زیر توالت فرنگی است. برای رفع نم سرویس بهداشتی امروز و فردا نکنید. هر گونه نم و رطوبت در این فضا می تواند منجر به مشکلی جدی در ساختمان شود و دشواری های بیشتری را برای ساکنین ایجاد کند. رفع نم دستشویی امداد لوله از سرویس های دائمی در همه ایام سال است.

پیشنهاد مطالعه: لوله بازکنی در تهران و باز کردن چاه توالت ۲۴ ساعته

رفع نم ساختمان بدون خرابی

رفع نم با مواد

از شیوه های نوین برای رفع نم سرویس بهداشتی می توان استفاده از عایق رطوبتی نانو و رنگ های نانو را نام برد. نانو رنگ ها و عایق های نانو از پر مصرف ترین مواد در صنعت ساختمان سازی هستند که این روزها در سطح گسترده تری به کار گرفته می شوند. برای مثال عایق رطوبتی استخر با استفاده از مواد نانو بسیار متداول شده است. عمر عایق های رطوبتی نانو حداقل بیست سال بیشتر از مواد قدیمی است و به این ترتیب هزینه رفع نم سرویس بهداشتی بسسیار مقرون به صرفه تر می شود. با یکبار هزینه خیالتان برای نم و رطوبت از کف و دیوارها راحت خواهد شد. جالب است بدانید که فرآورده های نانو از مواد سازگار با محیط زیست هم می باشند.

رفع نم ساختمان بدون خرابی

دلیل نم و رطوبت در همه ساختمان ها یکسان نیست. از وجود نقص و ایراد در سیستم لوله کشی گرفته تا شکستگی اتصالات آب و فاضلاب و حتی خراب بودن لوازم و شکستگی دریچه های آب و تهویه می تواند علت نم و رطوبت در حمام و توالت باشد. دیوارهای زرد و کپک زده چهره خانه را زشت و کثیف نشان می دهند. رفع نم خانه و رفع نم سرویس بهداشتی یک کار اضافی نیست بلکه با سلامت اعضای خانواده و طول عمر ساختمان ارتباط دارد. با ضد آب سازی ساختمان و عایق بندی حمام و توالت می توان مانع نفوذ آب به داخل دیوارها و سقف شد.

رفع نم فوری امداد لوله

سرویس رفع نم حمام و دستشویی امداد لوله شامل این موارد است: تشخیص علت و محل نم زدگی با دستگاه، رفع نشتی و نم از زیر کاسه توالت، تعمیر و عیب یابی فلاش تانک، رفع نم حمام و توالت، تعویض و تعمیر لوله های آب و فاضلاب سرویس های بهداشتی، رفع نم فوری، رفع نم خانه،  رفع نم زدگی سقف، رفع نم ناشی از ترکیدگی لوله های شوفاژ، عایق بندی کف و دیوارهای حمام و توالت، رفع نم سرویس بهداشتی ۲۴ ساعته، رفع نم با مواد نانو، از بین بردن بوی بد منزل ناشی از نم سرویس های بهداشتی.