تخلیه چاه جنت آباد

تخلیه چاه جنت آباد

تخلیه چاه جنت آباد

گروه خدماتی لوله باز کنی صداقت یکی از موفق ترین تیم های کاری مجهز در زمینه تخلیه چاه می باشد و در تمامی نقاط تهران و کرج خدمات ارائه می کند و با تجهیزات مدرن و نیروی کار ماهر همواره در زمینه تخلیه چاه فاضلاب ، شیمیایی ، توالت و… پیشرو و قدرتمند حرکت کرده است و مسیر پیشرفت را با رضایت مشتریان خود طی می کند.

تخلیه چاه جنت آباد یکی از کارهای خدماتی است که نیازمندابزار و نیروی کار باتجربه و متخصص است و شرکت های متعددی در کلان شهر تهران در این زمینه فعال هستند.

به عمل خالی کردن چاه فاضلاب و توالت توسط پمپ های مجهز به مکنده قدرتمند ، تخلیه چاه می گویند که روش ها و ماشین های مخصوصی برای این کار طراحی و تولید شده است که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

برای تخلیه چاه در تهران و کرج می توانید با گروه متخصص و با تجربه ما تماس بگیرید.

تخلیه چاه
روش های تخلیه چاه:

برای تخلیه چاه فاضلاب یا توالت از پمپ های لجن کش قوی با تانکر های با حجم بالا استفاده می شود و در صورت نیاز از ماشین های ساکشن یا مکنده استفاده می شود و روش کار این ماشین ها به شرح زیر است:

زمانی که چاه فاضلاب یا توالت پر شد بلافاصله باید عملیات تخلیه چاه اجرا شود و گروه متخصصی برای اینکار اقدام کند که در مراحل اینکار یک سر شیلنگ قطور و با استحکام به ته چاه فرستاده می شود و سر دیگر ان به دستگاه مکنده و لجن کش متصل می شود.

نکته ای که حائز اهمیت است بحث شیلنگی است که فضولات را به سمت تانکر هدایت می کند و نقش کلیدی در روند کار دارد که باید ویژگی های استانداردی را دارا باشد تا در طول کار مشکلی پیش نیاید که این مواد عبارتند از : قطر استاندارد ، تحمل فشار بالا و استحکام و پایداری در هنگام مکش.

در مراحل تخلیه چاه زمانی که شیلنگ به چاه فاضلاب هدایت می شود باید دقت شود که سر لوله به انتهای چاه نزدیک نباشد زیرا موجب گرفتگی لوله و اسیب رسیدن به دستگاه در اثر وارد شدن گل و لای می شود.

مکانیزم عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام تخلیه کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند و در به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند، البته این موضوع زمانی صدق می کند که از تجهیزات پیشرفته برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده شود.

از چه مواردی متوجه شویم چاه پر شده است؟

اکثر چاه های فاضلاب در زیر ساختمان ها حفر شده و با لوله های مخصوص به داخل ان هدایت می شود و درب چاه از سطح زمین فاصله دارد و تشخیص پر شدن فاضلاب کمی دشوار است، چرا که بین گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن ان در ظاهر تفاوتی مشاهده نمی شود.

برای بر طرف شدن شک بین انتخاب لوله بازکنی یا تخلیه چاه باید سراغ سرویس کار ماهر بروید و بعد از تماس با تیم کاری معتبرو متخصص در این زمینه ، این افراد در محل حاضر شده و به وسیله فنر های مخصوص اقدام به باز کردن لوله می کنند، اگر لوله گرفته شده با دستگاه فنر باز شد و مسیر فاضلاب به حالت اولیه بازگشت نتیجه می گیریم که چاه هنوز پر نشده است در غیر این صورت نیاز است تا تخلیه چاه انجام شود.

بارها پیش امده که افراد با تشخیص اشتباه هزینه های زیادی را به کارفرما وارد کرده اند ، پس حتما برای تخلیه چاه و لوله بازکنی با گروه های معتبر تماس بگیرید و دقت کنید که این شغل در ظاهر ساده به نظر میرسد اما عوامل زیادی در نتیجه کار دخیل می باشد.

در مراحل تخلیه چاه یافتن و تشخیص درب چاه فاضلاب و باز کردن ان از کارهای حساس است که سرویسکار با تجربه خود این مسئله را تشخیص داده و اجرا می کند و نکته مهم دیگری که لازم دانستیم به ان اشاره کنیم بحث تعداد نیروی کاری است که از طرف گروه خدماتی ما برای تخلیه چاه اعزام می شود به گونه ای که کمترین افرادی که به این منظور در نظر گرفته می شود دو نفر نیروی ماهر است.

دستگاه های مکنده ای که در عمل تخلیه فاضلاب استفاده می شود برای قدرت بیشتر نیازمند برق ماشین می باشد و فشار زیادی را وارد می کند و قدرت مکش بالای این دستگاه ها سبب می شود تا چاه به طور کامل تخلیه شود و سردی و گرمی هوا در عملکرد ان تاثیر گذار است.

تخلیه چاه در تهران

گروه کاری ما پس از تخلیه چاه فضولات و مواردی که در تانکر ذخیره شده است را به محل های مخصوص انتقال داده و عمل تخلیه را انجام می دهد و در تمامی مراحل تخلیه چاه استاندارهای لازم را رعایت می کند.

در توضیح پمپ های لجن کش از دو پروانه قدرتمند استفاده شده است که از دو لبه تیز برخوردار است و در عمل تخلیه چاه با گردش این پروانه ها و گردش 90 درجه ای شتاب بالایی گرفته و از مجرای چاه تمامی مواردی که در فاضلاب وجود دارد را به مخزن انتقال می دهد و تیغه موجود در این دستگاه اشیایی مانند پلاستیک یا پارچه را خرد کرده و پس از ان در مخزن ذخیره می کند.
سوالات متداول در تخلیه چاه

تیم پشتیبانی لوله باز کنی صداقت همه روزه پاسخگوی سوالات متدوال مشتریان در زمینه خدمات تخلیه چاه بوده است و سوالات مهم و مشترک بین مشتریان موارد زیر را در بر می گیرد.
1-هزینه تخلیه چاه فاضلاب چقدر می باشد؟

تمامی شرکت های مجاز و معتبر تخلیه چاه در تهران و کرج موظف هستند که بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه اهنکاران از مشتریان خود هزینه دریافت کنند که نشان دهنده این است که هزینه تخلیه چاه فاضلاب در تهران و کرج دارای مقدار ثابت و معینی بین تمامی شرکت می باشد.

حجم و نوع تانکر ماشین تخلیه چاه،حجم چاه فاضلاب،نوع پمپ مورد استفاده برای تخلیه،تعداد سرویس و متراژ شیلنگ تخلیه از پارامتر های تاثیر گذار بر هزینه تخلیه چاه فاضلاب هستند و هزینه ها پس از ارزیابی های انجام شده توسط فنی کاران لوله باز کنی صداقت از موارد ذکر شده و مورد تایید اتحادیه به طور دقیق محاسبه می شوند.

2-علائم نشاندن دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب چیست؟ راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

زمانی که یک چاه فاضلاب پر می شود بنا به نوع کاربری ان پس از پر شدن چاه فاضلاب به صورت مداوم بوی فاضلاب از کاسه توالت و شبکه فاضلاب ساختمان متصل به چاه به مشام خواهد رسید.اما خروج بوی بد فاضلاب را به تنهایی نمی توانیم دلیل پر شدن چاه فاضلاب قرار دهیم چرا که امکان دارد گرفتگی در مسیر فاضلاب رخ داده باشد.

از نشانه هایی دیگر پر شدن چاه فاضلاب و نیازمندی به تخلیه چاه می توان به بالا امدن فاضلاب و عدم عبور فاضلاب از کاسه توالت اشاره کرد.

عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند نشان دهنده ی پر شدن چاه فاضلاب باشند که تنها با عمل فنر زنی توسط دستگاه لوله بازکنی فنر می توان از پر بودن ظرفیت چاه فاضلاب اطمینان حاصل کرد.فنر به علت توانایی فوق العاده ای که در بازکردن انواع گرفتگی ها دارد،بهترین راه تشخیص بوده و سیاه شدن سر فنر گویای این حقیقت می باشد.

تخلیه چاه

3-چگونه محل درب چاه فاضلاب را پیدا کنیم؟

پس از این که پر بودن چاه فاضلاب توسط افراد متخصص و مجرب با عمل فنر زنی تشخیص داده شد ، پیدا کردن محل چاه خود را به افراد ماهر در این زمینه واگذار نمایید.این افراد با استفاده از شش ترفند رایج بین شرکت های تخلیه چاه و تجربه خود محل چاه فاضلاب ساختمان شما را تشخیص خواهند داد.

4-ایا دستگاهی برای پیدا کردن محل درب چاه وجود دارد؟

پاسخ این سوال بسیار مهم می باشد چرا که زمینه ی فریب بسیاری از مشتریان را به وجود اورده است.این دستگاه همان دستگاه نشت یاب بوده و تنها قادر می باشد تا محل ترکیدگی لوله را با دقت کمتر از 10 سانتی متر تشخیص دهد.

حضور نم و رطوبت دو احتمال پر شدن چاه فاضلاب و ترکیدگی لوله را به وجود خواهد اورد و استفاده از این دستگاه می تواند به شما در تشخیص نیاز به تخلیه چاه و یا تعمیرات لوله فاضلاب کمک نماید که از مهمترین مزیت دستگاه نشت یاب به شمار می رود.

5-میزان عمر مفید یک چاه فاضلاب چقدر می باشد؟

عمر چاه فاضلاب عبارت است از فاصله ی زمانی بین حفر ان و پر شدن چاه که طول عمر مفید یک چاه به نوع کاربری چاه(فاضلاب توالت،فاضلاب رستوران،فاضلاب کارخانه و…)،جنس خاک منطقه،طبقات ساختمان و حجم فاضلاب ورودی به چاه بستگی دارد.

پس از هر سرویس تخلیه چاه عمر چاه فاضلاب به مرور زمان کاهش یافته و دوره زمانی پر شدن ان کوتاه تر خواهد شد.
6- روش تخلیه چاه به طور کامل چیست؟

در گذشته به دلیل استفاده از پمپ های تخلیه چاه که حتما نیاز به ارسال انها به انتهای چاه بود و تا زمانی که فاضلاب درون چاه وجود داشت عمل تخلیه را انجام می دادند.این عمل سبب می شد تا پس از اتمام فاضلاب و خاموش کردن پمپ مقدار فاضلاب موجود در درون شیلنگ تخلیه به درون چاه بر گردد و امکان تخلیه کامل چاه فاضلاب نبود.(البته این مقدار به متراژ شیلنگ بستگی داشت و برخی مواقع حجم قابل توجه ای نداشت).

تخلیه چاه با پمپ ساکشن مشکل تخلیه ناقص را به دلیل تعبیه پمپ مکنده روی ماشین های قدرتمند تخلیه حل کرده است و رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته است.

7-بهترین راه ممکن برای حذف چاه فاضلاب فرسوده و قدیمی چیست؟

عوامل بسیاری از جمله عدم توانایی چاه در ذخیره فاضلاب به مرور زمان وجود دارد که نیاز است چاه فاضلاب به صورت ایمن حذف و به اصطلاح کور شود.بهترین راه ممکن تخلیه چاه به صورت کامل توسط پمپ مکنده و پر کردن چاه مورد نظر با خاک و مصالح ساختمانی می باشد.

به خاطر داشته باشید که برای حذف ایمن چاه باید ان را دوباره پر نمایید و خشکاندن چاه فاضلاب با اهک و … تنها یک شعار تبلیغاتی بوده و از لحاظ عملی غیر ممکن می باشد.

8-نحوه ی ایمن سازی یک چاه به چه صورت می باشد؟

پس از انجام هر بار عملیات تخلیه چاه شاهد سست شدن دیواره های چاه فاضلاب و ریزش مقداری از بدنه ی ان خواهیم بود که نیاز است تا با عمل طوقه چینی نسبت به ایمن سازی چاه فاضلاب اقدام کنید.البته عمل ایمن سازی را بهتر است پس از انجام 1 بار عمل تخلیه چاه انجام دهید تا ایمنی چاه شما تضمین شود.
9-چرا باید چاه فاضلاب را قبل از پر شدن تخلیه کرد؟

درصد بالایی از مشتریان زمانی برای دریافت خدمات تخلیه چاه تماس می گیرند که کار از کار گذشته و چاه فاضلاب انها سر ریز شده است.اما چرا باید چاه فاضلاب را قبل از پر شدن تخلیه کرد؟

این سوال ممکن است برای شما هم پیش امده باشد و دنبال جواب ان در وب سایت ها و مراکز خدماتی تخلیه چاه باشید.ما در این محتوا به پاسخ این سوال با تکیه بر دانش و تجربه ی فنی کاران لوله باز کنی صداقت خواهیم پرداخت.

” چه لزومی دارد که چاه فاضلاب را پیش از پر شدن تخلیه نمود ؟ ” این سوال بسیار مخربی که در ذهن برخی از ما ممکن پیش اید و سبب تاخیر در عمل تخلیه فاضلاب چاه ساختمان شود.

تنها تعداد کمی از مشتریان هستند که پیش از پر شدن چاه فاضلاب به سراغ شرکت های تخلیه چاه می روند و تنها دلیل ان اگاهی از خطرات احتمالی برای ساختمان پس از سر ریز شدن چاه فاضلاب است.

سر ریز شدن چاه فاضلاب علاوه بر سست نمودن قسمت گلدانی چاه فاضلاب ، سبب خروج فاضلاب از سایر قسمت های شبکه فاضلاب خواهد شد.

زمانی که چاه فاضلاب پر و امکان دفع فاضلاب نباشد ، فاضلاب به مرور به سایر قسمت های شبکه فاضلاب نفوذ کرده و پس از مدتی بوی بد فاضلاب را به همراه خواهد داشت.

سقوط قسمت گلدانی چاه فاضلاب ، عامل اصلی ریزش چاه فاضلاب بوده و هر چقدر هم این قسمت ایمن سازی شده باشد ، حضور طولانی مدت فاضلاب پس از تکمیل ظرفیت چاه فاضلاب سبب سست شدن گلدان چاه خواهد شد.

لایروبی لوله فاضلاب توسط فنر لوله بازکنی نیز تنها راه خلاصی از بوی بد فاضلابی است که از رسوبات سر ریز شدن چاه فاضلاب به وجود می ایند ، خواهد بود.
مزایای تخلیه چاه به موقع

دیواره های چاه فاضلاب بیشتر از سایر قسمت ها در معرض خطر ریزش هستند و حضور طولانی مدت فاضلاب در چاه درصد احتمال رخ دادن ان را نیز افزایش خواهد داد.

توصیه فنی کاران فعال در این زمینه را مبنی بر خطر ریزش دیواره های چاه فاضلاب را جدی بگیرید چرا که ریزش دیواره چاه فاضلاب صدمات مالی فراوانی را به بار خواهد اورد.

تعیین دوره های زمانی معین برای تخلیه چاه فاضلاب ساختمان موثر ترین راه حل برای دور نمودن خطرات ریزش و سر ریز شدن چاه فاضلاب است.

استفاده از درب های استاندارد چاه فاضلابی کمک فراوانی به شما در کنترل حجم فاضلاب موجود در درون چاه خواهد کرد.
گاز گرفتگی و مسمومیت هنگام تخلیه چاه فاضلاب

شاید بارها شنیده باشید که کسانی هنگام تخلیه چاه فاضلاب دچار مسمومیت و گاز گرفتگی شده باشند ما در این محتوا به دلایل و عوامل موثر در رخ دادن این گونه حوادث پرداخته ایم.

پیش از پرداختن به اینکه چرا اینگونه مسمومیت ها بر اثر چاه های فاضلابی برای برخی رخ می دهد ، باید اشاره کنیم که رفتار غیر منصفانه تعداد اندکی از مشتریان با فنی کاران تخلیه چاه و راحت تلقی کردن کار انها هنگام حضور در محل در تولید این محتوا موثر بوده است.

شاید به ظاهر عمل تخلیه چاه با ماشین های قدرتمند یک کار راحت به نظر برسد اما فرد مجربی که این عمل را انجام می دهد در معرض مسمومیت قرار می گیرد.

طبق امار هنوز هم در برخی از مناطق کشور برای تامین اب اشامیدنی از روش حفر چاه به جای شبکه اب اشامیدنی استفاده می کنند و در برخی موارد که مربوط به مناطق خشک هستند حتما باید چاهی بسیار عمیق برای رسیدن به اب حفر کنند.

به عقیده کارشناسان فعال در حوزه زمین شناسی حفر اینگونه چاه ها توسط افراد چاه کن علاوه بر غیر فنی بودن ، غیر قانونی نیز می باشند.

عدم اگاهی افراد چاه کن از گازهای موجود در لایه های زیر زمینی و نوع این گاز ها ، سبب بروز مشکل برای چنین افرادی خواهد شد.

در بسیاری از موارد پس از ارائه نظر کارشناس و اگاهی بخشیدن از خطرات حفر چاه برای افراد چاه کن ، سابقه ی خود را در جواب به کارشناسان این حوزه ارائه می دهند.

باید به خاطر داشته باشید که نوع و طریقه مسمومیت این گاز ها در مناطق مختلف یکسان نبوده و ممکن است در مرور زمان تاثیر خود را بگذارند.

سرگیجه از اصلی ترین نشانه های رسیدن به گاز های فاضلابی است و درصد حضور انها این گاز ها در عمق بیشتر از 8 متری زمین بالا خواهد رفت.

استفاده از هوا کش می تواند برای تخلیه این گاز انها موثر باشد و در کاهش احتمال مسمومیت کمک فراوانی به افراد چاه کن بنماید.

چاه فاضلاب از مهمترین دلیل برای حفر چاه در مناطق شهری است که دسترسی به سیستم دفع فاضلاب شهر ندارند ، در محتوای رفع بوی بد فاضلاب به طور کامل به معرفی گازهای فاضلابی و نوع انها پرداختیم .

همانطور که می دانید در برخی از ساختمان برای کاهش هزینه تخلیه چاه از چاه های عمیق و تراژ بالای 8 متر استفاده می کنند و این به معنی ترکیب گاز های فاضلابی و زیر زمینی است.

ترکیب این گاز ها سبب افزایش خطر گاز گرفتگی و مسمومیت افراد در حین تخلیه چاه می شود که نیاز است این افراد در حین تخلیه نکات ایمنی و بهداشتی را به طور کامل رعایت نمایند.

تخلیه چاه با پمپ مکنده علاوه بر اینکه توانسته با تخلیه کامل چاه رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد ، سبب کاهش درصد دخالت فنی کار و خطر مسمومیت انها شود.
روشی موثر برای کاهش هزینه های تخلیه چاه چیست؟

دفع فاضلاب به کمک چاه فاضلاب و تخلیه چاه یک روش سنتی و در عین حال بهداشتی می باشد ، که هنوز هم در برخی از مناطق تهران مورد استفاده قرار می گیرد ، به مرور زمان این روش سنتی یک امر ازار دهنده برای کسانی می شود که از روش حفر چاه فاضلاب برای دفع فاضلاب ساختمان استفاده کرده اند.

این تنها به خاطر پر شدن های پیاپی چاه فاضلاب است که علاوه بر افزایش هزینه های تخلیه چاه سبب سلب ارامش ساکنین ساختمان خواهد شد ، کهنگی و نفوذ ناپذیر شدن دیواره های چاه فاضلاب از عواملی هستند که عمر یک چاه دفع فاضلابی را کاهش می دهند.

عواملی که بر عمر و کیفیت چاه فاضلاب موثر هستند موارد زیر را شامل می شوند:

قطر چاه فاضلاب
عمق چاه فاضلاب
متراژ انباره چاه
جنس خاک محل حفر چاه
میزان حجم فاضلاب ورودی به درون چاه

هر کدام از مواردی که به انها اشاره کردیم می توانند نقش فراوانی بر تعیین عمر چاه فاضلاب داشته باشند و داشتن یک چاه با رعایت تمامی استاندارد ها می تواند سبب صرفه جویی در هزینه و وقت شما شود.

نکته ای که در زمان پر شدن چاه فاضلاب موثر بوده ،گنجایش چاه فاضلاب است که تعیین کننده ی زمان نیاز به تخلیه چاه می باشد.

حفر چاه فاضلاب با متراژ بالا به صورت اصولی اولین عامل موثر در کاهش هزینه های تخلیه چاه خواهد بود ، البته ناگفته نماند متراژ چاه فاضلاب رابطه ی مستقیمی با حجم مورد نیاز ساختمان و طریقه مصرف ساکنین دارد.

بسیار مشاهده شده که حجم و متراژ چاه فاضلاب بالا است اما به دلیل استفاده نادرست و ورود فاضلاب حمام و اب باران به درون چاه فاضلاب تعداد و هزینه های تخلیه چاه نیاز بالا باشد.

برای کاهش هزینه تخلیه چاه مطلوب است ، عمل حفر چاه فاضلاب را به مختصصین مجرب فعال در این زمینه بسپارید تا چاه فاضلاب را در محلی با خاک مناسب حفر نمایند.

حفر چاه فاضلاب در محل مناسب از جمله مکان های منتهی به رگه ی ماسه ای سبب کاهش شدید هزینه های تخلیه چاه خواهد شد.

حال به بررسی مواردی خواهیم پرداخت که علی رغم رعایت استاندارد ها و نکات موثر بر کاهش هزینه های تخلیه چاه ، باز هم با هزینه های سرسام اور تخلیه چاه مواجه هستیم.

دیواره های چاه پس از نگهداری طولانی مدت فاضلاب درون خود رسوب زده و میزان ُنفوذ پذیری فاضلاب به عمق زمین کاهش یافته و چاه فاضلاب را به یک مخزن با حجم ثابت تبدیل می کنند.

بدیهی است که عمل تخلیه چاه نمی تواند رسوبات دیواره چاه را ازبین برده و ان را دوباره احیا نماید ، لایروبی چاه فاضلاب توسط یک شرکت تخلیه چاه معتبر تنها راه احیاء چاه ساختمان شما خواهد بود.
تخلیه چاه ارزان

بالا زدگی اب و مواد جامد چاه فاضلاب می تواند مشکلات زیادی را برای اهالی ساختمان به وجود بیاورد ، که به علت تکمیل ظرفیت چاه فاضلاب این مشکلات شکل می گیرند.روش های فراوانی برای حل مشکلات وجود دارد که یکی از این راه ها تخلیه چاه ارزان قیمت می باشد.

اگر به دنبال تخلیه چاه ارزان و کم هزینه هستید حتما لازم است نکات زیر را در انتخاب تیم خدماتی برای دریافت خدمات مد نظر داشته باشید.

قبل از اقدام به هر کاری علت بالا زدگی اب فاضلاب از توالت را پیدا کنید چرا که ممکن است ایجاد گرفتگی در مسیر فاضلاب عامل بالا زدگی اب فاضلاب باشد.در صورتی که تجربه ی کافی در این زمینه ندارید می توانید از کارشناسان تخلیه چاه تیم خدماتی لوله باز کنی صداقت مشاوره بگیرید تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری نمایید.

ابتدا توسط ابزار در دسترس همچون تلنبه و فنر لوله بازکنی دستی سعی کنید از ازاد بودن مسیر لوله فاضلاب اطمینان حاصل کنید.به خاطر داشته باشید اب جوش در مواقع بالا زدگی شدید کاربرد چندانی نخواهد داشت ، تنها اتلاف زمان را به همراه دارد.

هنگامی که به ازادن بودن مسیر لوله فاضلاب توسط روش های خانگی یا شرکت خدماتی پی بردید ، حالا می توانید به سراغ راهی برای تخلیه چاه ارزان و کم هزینه بروید.

برای پی بردن به مفهوم دقیق تخلیه چاه ارزان باید حتما به عامل اصلی به وجود اورنده ی اختلاف و نوسانات در هزینه ها اشاره کنیم و ان عامل شرکت های غیر مجاز می باشد.

برخی از مشتریان با اعتماد به این شرکت ها و نداشتن اطلاعات کافی از تخصص انها سبب افزایش هزینه ها می شوند و حتی ممکن است با چاه فاضلاب خالی ، نیمه پر مواجه شوید ، اما این در حالی خواهد بود که زمان و هزینه ی بسیاری نیز متحمل شده باشید.

از دیگر پارامتر های تخلیه چاه ارزان استفاده از پمپ و تانکر های مناسب چاه فاضلاب شما می باشد و تعیین دقیق این موارد تخصص و تجربه ی فنی کار را طلب می کند.در صورتی که حجم تانکر متناسب چاه فاضلاب شما نباشید حتما باید عمل تخلیه تکرار شود ، این عمل خود افزایش هزینه را به همراه می اورد.

پمپ های مکنده نقش اساسی در انجام تخلیه چاه ارزان دارند و این تنها به خاطر ویژگی اصلی انها یعنی تخلیه فاضلاب به صورت کامل نسبت به سایر پمپ ها می باشد.

اگر چاه فاضلاب شما مکررا پر می شود و به دنبال راهی برای تخلیه چاه ارزان می گردید ، چاه فاضلاب خود را توسط عمل لایروبی احیاء کنید تا شاهد کاهش چشم گیر هزینه ها باشید.